Trzy medale zdobyli kickboxerzy Diamentu Pstrągowa podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Kickboxingu Low Kick, które odbyły się w Kobyłce koło Warszawy w dniach 6-8 marca.
W zawodach startowało troje zawodników Diamentu: Iwona Nieroda (- 56 kg), Karolina Dziedzic (- 70 kg)
i Jakub Filipek (- 71 kg). Dla  Jakuba – Mistrza Świata juniorów z ubiegłego roku – był to pierwszy start w kategorii seniorów i od razu bardzo udany. Po dwóch bardzo dobrych, wygranych walkach musiał uznać wyższość reprezentanta kraju – Łukasza Kaczmarczyka z Wrocławia. Ostatecznie Kuba zdobył medal brązowy. Kolejny medal – tym razem srebrny – wywalczyła Karolina Dziedzic. Dopiero w finale przegrała z wielokrotną reprezentantką Polski Kamilą Bałandą z Championa Gdańsk. Ostatni ale najcenniejszy, bo medal złoty, zdobyła Iwona Nieroda. Po bardzo trudnej walce z Sylwią Jóźkiewicz – zawodniczką z Łodzi - Iwona po raz kolejny obroniła tytuł Mistrzyni Polski Seniorów.