W Kobyłce koło Warszawy w dniach 21 – 23.02.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu  Kick Light oraz Puchar Polski Seniorów Kick Light. W zawodach, które zgromadziły prawie 400 zawodników z całego kraju, uczestniczyli również zawodnicy Diamentu Pstrągowa. Wśród nich: juniorzy - Krzysztof Kucharzyk i Jakub Filipek oraz seniorzy – Iwona Nieroda, Karolina Dziedzic i Dominik Pazdan. Junior Kucharzyk (-63) po 3 wygranych walkach zdobył brązowy medal. Niestety Jakub Filipek (-69) po 2 wygranych pojedynkach i jednej przegranej nie zdołał stanąć na podium Mistrzostw Polski.

Z Pucharu Polski Seniorzy przywieźli trzy medale. Ten najcenniejszy wywalczyła Iwona Nieroda (-55kg), która została uznana także najlepszą zawodniczką turnieju. Srebro wywalczyli: Karolina Dziedzic (+70kg) i Dominik Pazdan (-79kg). Karolina w finale uległa zawodniczce z Gdańska. Dla Dominika był to także bardzo udany turniej, ponieważ stoczył w nim cztery walki. Dwie pierwsze wygrał ze zdecydowaną przewagą, w kolejnej pokonał wielokrotnego mistrza Polski Jerzego "Jurasa" Wrońskiego, a w finale, pomimo przegranej, stoczył walkę na bardzo wysokim poziomie z aktualnym Mistrzem Świata - Kamilem Rutą.